במדריך זה אנו מספקים את כל מה שאתם צריכים לדעת על קידום מכירות, או קד"מ בראשי תיבות. על אף שרבים מקדמים את מכירותיהם ברשת האינטרנט, כיום ניתן לראות תועה מסוג חדש של קידום פרונטלי. לא, לא מדובר בתליית עלונים או שליחתם בדיוור ישיר, אלא באירועי חברה, כנסים והשקת מוצרים. במדריך זה אנו מספקים לכם את הכלים לדעת כיצד לעשות זאת באופן הכי מיטבי ולהבטיח רווחים יפים לבית העסק שלכם כתוצאה מן המהלך.

חפשו במה להציג בה קד"מ מוצרים ושירותים מטעמכם

הבימה צריכה להינתן לכם על ידי גורם חיצוני, משום שאם אתם מעניקים אותה לעצמכם, פירוש הדבר שאתם גם מממנים את האירוע, מה שעשוי להקשות עליכם להחזיר את ההשקעה. המומלץ יותר הוא לפנות לבעל עסק אחר שמקיים אירוע ולהסדיר מולו הצגת תכנים שלכם במסגרת קד"מ. אפשרות אחרת היא פשוט להירשם לכנס מקצועי העוסק במוצר או בשירות מהסוג שלכם, אבל אז אתם חשופים להרבה מאד תחרות והמכירות יצטרכו להיות יותר אגרסיביות בשביל להביא קהל. כשאתם מציגים-יחידים (או בודדים מבין רבים) אצל מישהו אחר, שאינו משיק אירוע כנס, אלא אירוע רגיל, אתם הרבה יותר בולטים ועל כן נדרשים פחות להתחרות.

תאמו עם בעל האירוע או יזם הכנס את אופן הצגת התכנים שלכם

חשוב לתאם עמו תכנים שידועים כרווחיים. בפרק הבא תוכלו ללמוד כיצד לדעת אם הם רווחיים או לא עוד לפני שניסיתם למכור אותם בעבר. אם יש לכם ניסיון מכירתי קודם הוא כמובן יכול לסייע לכם להגיע להחלטה מה להציג בכנס או באירוע אליו הוזמנתם לבצע קד"מ.

בחרו חברת קד"מ מקצועית שתמכור עבורכם מוצרים ושירותים

חברה זו תספק לכם דיילי מכירה איכותיים שיצטרפו למאמץ המכירה שלכם ויישמעו מול לקוחות ממש כמוכם. בנוסף, הם בעלי ידע במכירות ועל כן יוכלו לקדם את העסקאות עבורכם בקלות. בשל כך שיש לה ניסיון במכירות, ניתן להיוועץ עם נציגיה לגבי סוג המוצרים שתמכרו באירוע בו הוזמנתם ליישם קד"מ, על מנת להבטיח מקסימום רווחיות מהמהלך.