בואו להשכיר ציוד לאירועים מהטובים ביותר! בין אם זהו אירוע בטבע, או באולם, בגן אירועים או במתחם בבניין בעיר, אתם יכולים להסדיר את הציוד הטוב ביותר לרווחתכם ולטובת האורחים שלכם. מה בתכנית ההשכרה וכיצד זה יכול לקדם את האירוע שלכם?

במות וחופות

התקני ההופעה והנראות המרכזיים. במות משמשות לרוב סוגי האירועים שתחגגו, במיוחד כאשר ישנם חלקים אומנותיים בהם. חופות משמשות לטקס הקידושין בחתונות ועל כן גם הן מבנים מרכזיים באירוע מסוג זה. ניתן לשכור במות וחופות על פי עיצוב מוגדר מראש. בחברת השכרת ציוד לאירועים מציגים לכם תמיד מגוון של רכיבי ציוד, ממנו ניתן לבחור את הטוב ביותר. בואו לתת למופיעים שלכם ולחתן והכלה שאתם מארגנים חתונה עבורם זמן איכות אמיתי!

רהיטים והתקני ישיבה אלטרנטיביים

החל מכיסאות ושולחנות, ספות וכורסאות של ממש ועד ריהוט אלטרנטיבי כמו פופים, שרפרפים, פוטונים וכריות ישיבה, ניתן לספק לאורחים שלכם את מצבת הרהיטים המדוגמת ביותר. ניתן לספק גם שטיחי ענק המשמשים לפריסה לצורך ישיבת המונים. ציוד ריהוט זה מתאים לכל הסוגים, מהרשמיים ביותר בנחגגים באולמות ובגנים ועד לפסטיבלי טבע מזדמנים.

ציוד תאורה

בואו לשכור את ציוד התאורה המתאים ביותר. החל מציוד תאורה למתחם מואר או שחוגגים בו לאור יום ועד לציוד בחושך מוחלט למתחם חיצוני בלילה. הוא יספק לכם גם תאורה מרכזית וגם כזו מיוחדת לתקליטנים ודיג'יי. עם ציוד זה אתם תוכלו להתנהל בקלות באירוע גם אם הוא בחסות החשיכה ולתקליטן שלכם יהיה הרבה מה לתת במהלך שעות העבודה שלו כשהוא יעבוד עם תאורה.

בקרת האקלים

בואו לשכור מצננים, מאווררי מתכת ופטריות חימום מן המעלה הראשונה. אמצעי בקרת אקלים אלו יספקו לכם את כל מה שאתם צריכים באירוע, בין אם הוא מתקיים בשיא החום או כאשר שורר מזג אוויר קר. השכרת ציוד לאירועים מצריכה גם אמצעי בקרת אקלים לאספקת הגנה מעומסי החום או הקור אשר עלולים לפקוד את האירוע. אמצעי בקרת האקלים של חברה זו מנטרלים לחלוטין את איום האקלים והופכים אותו לנגיש.