פריטי השכרת ציוד לאירועים שמומלץ לוודא כי ישנם באירוע שלכם

כשאתם מפיקים בעצמכם אירוע – אתם תהיו זקוקים לציוד השלמה מחברת השכרות. הכנו לכם רשימה הכרחית של פריטי ציוד שכדאי מאד לבדוק אם קיימים. במידה והם אינם נמצאים במתחם האירועים שלכם אנו ממליצים לפעול על מנת להשכירם. פריטים אלו הנם פריטי בסיס להוצאת האירוע אל הפועל. נוכחותם תמנע בעיות לוגיסטיות וגם תסב לכם ולאורחים הרגשה של סיפוק אמתי.

דלפקי חלוקת מזון

בניגוד לאולם בו ישנה חברת הפקות, אולם שהוא 100% פרטי בדרך כלל יכיל מוצרי בסיס כמו הגברה ומספר מצומצם של רהיטים, כשהדגש הוא שכירות על השטח. המשמעות היא שרוב הציוד הנדרש לכינון אירוע אינו נמצא ויהיה עליכם להשיגו. אחד מהפריטים הללו הוא דלפקי החלוקה. במעמד השכרת שירות קייטרינג, היא מספקת בדרך כלל את הקונטיינרים לאחסון, אבל הדלפקים נמצאים באחריותכם.

ציוד קבלת פנים

באולמות תהיה בדרך כלל עמדת קבלה אבל לא כל אולם מתאים במפרט שלו לקבלות פנים מכל סוג. לדוגמה, יש הבדל בין קבלת פנים של אירוע חינמי המתבטאת בדייל שמספק פתקי הכוונה לשולחנות שהוזמנו, לבין אירוע בתשלום בו הדייל נדרש גם לגבות כסף ולמנוע כניסה ממי שלא שילם. לשם כך יידרשו פריטים כמו עמודי חבלול ומחסומים אותם ניתן לשכור עבור האולם שבחזקתכם.

ריהוט משלים

כפי שציינו לעיל, ריהוט בדרך כלל יהיה קיים באולמות מושכרים, אבל בכל מקום היקפו שונה ורמתו אחרת. אם אין לכם די כיסאות ושולחנות ישיבה תצטרכו להשלים מחברת השכרת ציוד לאירועים. במסגרת השכרת ריהוט משלים ניתן גם להוסיף יחידות בקרת אקלים שולחניות כמו פטריות חימום, מאווררים בין השולחנות, שמשיות חוץ, ועוד. כמובן שניתן להוסיף אמצעי עיטור כמו מפות ראנר ומפות שולחן נקודתיות.

ציוד הוואי ובידור לדרישת הספקים

שחקנים, תקליטנים וזמרים שהזמנתם לעבוד באירוע שלכם, וכמוהם גם צוותי הרקדה שונים יוכלו ליהנות ממגוון מוצרי השכרה. חברת השכרת צויד לאירועים תספק להם במות מתקפלות, עמדות נואמים, שאר אביזרים המשמשים להופעה ובידור. הבטיחו להם את הציוד הטוב ביותר על מנת ליהנות מאורע משובח ובלתי נשכח! כשציוד המופיעים שלכם באיכות, אתם יודעים שאתם עומדים ליהנות מהמיצגים בהם תצפו.