מדריך קצר להפקת חתונות באולם אירועים בצפון

בחירת אולם אירועים בצפון היא ללא ספק מהלך חכם עבור בני זוג שגרים באזור. במדריך זה נלמד כיצד בוחרים את האולם המתאים ביותר וכיצד מגבשים בתוכו את החתונה האולטימטיבית, זו אשר תרגש אתכם, תספק להורים שלכם נחת ותגרום לאורחים ליהנות מהאירוע באמת ובתמים. המדריך יחלוש על נושאים כגון בחירת אולם, בחירת שירותי הפקות מתקדמים וביצוע מהלכים ארגוניים חכמים לאחר סגירת התאריך מול הנהלת האולם.

בחרו אולם מוכר אשר פועלת בו חברת הפקות מנוסה ובעלת ניסיון מוכח

בדרך כלל, שני הפרמטרים נמצאים ביחס ישר האחד לשני: אולם מוכר שנחשב פירמה בצפון, יעסיק בתוכו חברת הפקות בסטנדרטים דומים, אשר תיתן לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר הן בפאן האישי והן בפאן המעשי. אולם כזה יעמיד לרשותכם הנהלה וכוח אדם בעלי ניסיון רב אשר יפגינו גמישות כלפיכם ויסייעו לכם לתכנן היטב את האירוע כך שיתגבש בצורה הטובה ביותר והמכובדת ביותר, כזו אשר תגרום לכל אורח ואורחת להחמיא לכם על יומכם הגדול.

ודאו כי האולם מתאים לקהל האורחים שלכם מכל הבחינות

הדבר הראשון שעליכם לבדוק הוא אכלוס: האם אולם האירועים בו בחרתם היכול לאכלס את כמות המוזמנים שאתם מתכננים להביא בשעריכם? גם אם התשובה חיובית, רצוי לבחור באולם גדול מכך על מנת שאם תחליטו להתרחב, תהיה לכם אופציה לבחור באולם גדול יותר. כיצד עושים זאת? במקום לקיים חתונות באולם אירועים בצפון, בוחרים במתחם אירועים שיש בו כמה אולמות בסדרי גודל שונים. בדרך זו ניתן לשנות את הבחירה במידה וגדלה מצבת האורחים. הפרמטר השני שאנו ממליצים לבדוק הוא נגישות: האם האולם נגיש לתחבורה ציבורית רלוונטית מסביבת המגורים העיקרית של האורחים שלכם? האם האולם מצויד במגרשי חנייה, או שיש מקומות חנייה נגישים בסמוך לו?

בצעו מהלכים חכמים לווידוא הגעת האורחים

בנושא הגעת האורחים, ישנה הדרך הפזיזה שלא בהכרח תביא תוצאות וישנה דרך חכמה שברוב הסיכויים תביא את כל האורחים, כולל מהמעגל הרחוק שלכם, לאירוע. הגישה הפזיזה מסתמכת על כך שאתם, כבעלי האירוע תתקשרו לאורחים, ותוודאו שהם מגיעים. זה לא חכם, משום שהחברים והמשפחה שלכם אכן ישתפו פעולה (מניסיון, גם הם לא בטוח יגיעו כי זה לא ייראה להם כל כך חשוב כשאין מי שיזכיר להם מלבדכם) והאנשים מהמעגל הרחוק (חברים של החברים, מורים של בני המשפחה וכד') בכלל לא ישתפו פעולה וכנראה יבחרו שלא להגיע. אם אתם רוצים את כולם בפנים – אתם צריכים לשלוח הזמנות כבר ביום בו סגרתם את האירוע עם הנהלת האולם. בנוסף, תצטרכו להעסיק שירות טלפוני שיוודא מול כל האורחים, ימים ספורים לפני האירוע, שהם מגיעים. בגישה זו, אתם תקבלו את כל האורחים שלכם באולם בסבירות גבוהה מאד.