עיצוב אירועים מיוחדים בטבע 

מעוניינים לארגן חתונה, בר מצווה בת מצווה או בריתה וללון באתר האירוע יום לפניו בסוויטת יוקרה? מעוניינים במיקום נוח בדרום אזור הצפון המאפשר הגעה קלה ונוחה לכל אורח? מעוניינים במקום ענק, מרווח המבוסס על נופים עוצרי נשימה? את האירוע הבא חוגגים באגדת דשא שבפרדס חנה כרכור! אירועים מיוחדים נחגגים כאן חדשות לבקרים מכל קצוות הקשת.

חתונות
 
חתונה היא האירוע המרכזי של כל זוג בתחילת דרכו. כאשר אתם מתכננים את חתונתכם, עשו זאת במקום רומנטי ושקט, אשר גם יכול לייצר BUZZ ולסחוף לתוכו אורחים נרגשים באווירה מיוחדת. חתונות במתחם זה מתקיימות בגני אירועים גדולים כקטנים לבחירת הזוגות. ניתן להזמין את הסוויטות שלנו ללילה לפני האירוע.
 
אירועי מצווה
 
בר ובת מצווה כאן אינם רק מסיבה אלא גם בילוי משפחתי לכל דבר ועניין. ניתן ללון כאן לילה קודם ולארגן בניחותא את אירוע המצווה. ניתן לחגוג בגן אירועים קטן או גדול לבחירתכם. לרשותכם בימת נואמים, עמדת תקליטן, רהיטים מעוצבים ותפאורת גנים מפוארת.
 
בריתות
 
בריתות במקום זה הן דבר שבשגרה. גם ברית מילה וגם בריתה הם חלק מהסילבוס של המקום. אנו מארחים משפחות רבות עם עולליהם ומאפשרים להן לחגוג את האירוע החם והאקסקלוסיבי בליווי אורחים רבים או מעטים לבחירתם. בהתאם לכך, אנו מתאימים את גן האירועים הנדרש.
 
אירועים עסקיים וחברתיים
 
ניתן לארגן כאן אירועי חברה מלכ"ר, וועד, הנהלה, כנסים עסקיים של כמה חברות וארגונים, ועוד. אנו מספקים את ה- SPACE הנדרש לאירוע ודואגים לכל הנדרש על מנת לכוננו. אנו מספקים רהיטים והגברה. לחברת ההפקות שלכם תהיה עדנה אמתית כשהיא תארגן כאן את האירוע.
 
אגדת דשא – מתחם האירועים החלומי שלכם ובשבילכם!
 
מתחם "אגדת דשא" הנו מתחם אירועים בוטיק המציע גני אירועים מעוצבים בהתאמה אישית. המתחם כול בתוכו בית הארחה עם סוויטות יוקרה המשמשות את בעלי האירועים ביממה שלפני האירוע, ובכך חוסכות להם זמן רב בדרכים ביום הגדול. בואו לחגוג בגני האירועים המפוארים שלנו ולהפוך את האירוע למרגש ובלתי נשכח בכל קנה מידה.
בואו לחוות מחדש הרגשה של סיפוק אמתי שתגרום לאירוע שלכם לנסוק מעלה לרמות הגבוהות ביותר!
 
כי אולמות חתונה בשרון זה רק "אגדת דשא"!